Parkovanie pri pošte

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Ľubica Hofmannová 23. októbra 2018

Dobry den,moze mi napisat kompetentny zamestnanec m.c.BA DNV pokial mozu auta parkovat pri poste.Nakolko znacku zakaz vjazdu tam niekto vytrhol a auta mame u pri dome.Chodia tu male deti,psickari.
Zaroven davam do pozornosti osvetlenie od posty smerom hore.Tma je tam des.Pohybuju sa tam vandali.Tento stav je tu min.5 rokov.
Dakujem za skoru odpoved
JUDr.Hofmannova

09. júl 2019

Obyvatelka DNV

znacka je uz osadena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania