Ohrozenie koreňov stromu - Pri starej prachárni

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal 23. októbra 2018

Prosim o posudenie stavu korenovej sustavy stromu v areali stavby bytoveho domu Zimak na ulici Pri starej pracharni 14.
Korene tohto obrovskeho stromu su z jednej strany odhalene a odseknute kedze v tesnej blizkosti idu robit prijazdovu cestu na parkovisko. Obavam sa aby nedoslo k nenavratnym skodam a k uhynu stromu. Dakujem

25. október 2018

Andrej

tak to snad nie...toto nikto nedohliada ,co sa tam deje? kto toto povolil? co nase organy Noveho mesta?
26. október 2018

Andrej

vcera som to tam bol obzriet a navyse ako aj an fotke vidno vsade v okoli stavby na chodniku palety a spina po pracach.navyse blokuju tymito paletami parkovacie miesta...
02. november 2018

Michal

Ziadam miestny urad aby okamzite zasiahol  kym stavbari nezabetonuju korene stromu !! Ci je cely urad zaneprazdneny organizovanim predvolebnych akcii pre starostu Kuseho?!!
07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu
13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia a územného plánovania na mieste vykonalo kontrolu stromu.
Vizuálnou ohliadkou nebolo zistené žiadne poškodenie na kmeni spôsobené výkopovými prácami. Tak isto nie je poškodená ani koruna. Ešte bude vykonaná ohliadka stromu vo vegetačnom období.


Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania