Opustená oranžová Škoda 120L bez platnej EK na Mlynské nivy 44

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Peter 26. októbra 2018

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej oranžovej Škodovky 120L bez platnej EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44. EK vypršala v marci 2018. STK je platná do marca 2019.

12. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
20. september 2019

Jakub

Dobry den

Uvedene vozidlo sa stale nachadza na tom istom mieste. Mozte prosim Vas preverit v akom stave sa nachadza spominany podnet?

Dakujem Jakub
20. september 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Ulica Mlynské nivý patrí pod správu Magistrátu hl. mesta Bratislava čiže by bolo vhodné im to preposlať kedže majú iné riešenie takýchto vozidiel ako MČ Ružinov.
20. september 2019

Lukáš Bartošovič

hm, MC Ruzinov tradicne odhodi podnet smerom ku Okresnemu uradu (Zodpovednosť za riešenie: Iné), ktory zatial Skodovku nevyradil z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BL095JJ
ale je tiez treba poznamenat, ze ked bol podnet zadany, jedna z kontrol (TK) este platila, takze pripad tohto vozidla zrejme poputoval do "suflika" (necudoval by som sa, ak by sa na vrak pozabudlo vdaka "cakacej dobe" od oktobra 2018 do marca 2019)
21. september 2019

Ružinov - Prievoz

To bude tým, že zákon o odpade inak pochopil magistrát a inak MČ Ružinov.
Magistrát vylepy výzvu aj keď auto nejavy známky vraku, ale má prepadnute STK/EK na komunikáciách ktoré pod ňu spadaju.
MČ Ružinov na komunikáciách ktoré má v správe a vozidlá majú EČV postupuje na okresný úrad a jeho rýchlosť trvá aj niekoľko rokov.
Otázka je kto ten zákon pochopil správne a kto nie?

P.S. chýba nastala pri tomto podnete v tom, že úradník z predošlého vedenia MČ nevedel ani ktoré cesty patrí komu do správy.
04. október 2019

Peter

Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Opustená Škoda na Mlynské nivy 44/A,

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škody bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44/A

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania