Zanedbaný trávnik pri budove EY

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Žiadame o adekvátnu úpravu plochy/položenie nového trávnika. Priestor je neďaleko Prezidentského paláca, čiže je to katastrofa...

25. október 2018

Andrej

fuh ,ked vidim to mnozstvo spakov vnom neviem neviem ,ci je vhodne tam davat novy travnik...aby to enboli vyhodene peniaze
26. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. marec 2019

Martin

Hodžovo námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Na Hodžovom námestí vedľa Astorky je zničený trávnik. Bolo by dobré keby sa tam urobila výsadba.Možno zasadiť strom.
01. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
03. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že táto plocha je zaradená v pláne revitalizácie.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. marec 2019

Robert

Staromestská-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Dna 6.3.2019 o 16:30 nakladny automobil po osadeni novej reklamy na Astorke brutalnym sposobom manevroval a jazdil po mestskej zeleni. Zjavne rovnakym sposobom prisiel a vzladom na ponicenost travnika to nie je jednorazove.
18. apríl 2019

Peter Oravec

Suché mýto-trávnatá plocha-vyschnutá

Zdevastovaný trávnik pre bývalou Astorkou. prosím o opravu, vyrovnanie plochy, dosadenie trávy a o údržbu.
18. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. máj 2019

Martin

Nepokosený trávnik.
19. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. august 2019

Martin Uváček

Suchý burinový trávnik.
21. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

plochu evidujeme v pláne revitalizácie, ale položenie nového kobercového trávnika je možné až za vhodného počasia, t.j. začiatok októbra, nakoľko tam nie je závlaha.

S pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. máj 2020

Peter Oravec

Nejako to tam teraz poriešili.
Nie som autorom podnetu, takže status by mal asi odporučiť autor podnetu.
20. júl 2020

Martin Uváček

podnet vyriešený úpravou plochy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania