Čierna skládka na parkovisku, Za stanicou 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 28. októbra 2018

Čierna skládka, alebo aj mohutná zbierka starých pneumatík. Neobmedzuje sa však len na tie, obsahuje aj iný odpad súvisiaci s motorizmom - prázdne bandasky od motorového oleja, rôzne iné nádoby a fľaše, kusy plastu, súčiastky z neďalekých vrakov Honda a Mazda a nárazník/prednú masku z uvedených vozidiel (alebo nejakého ďalšieho). V istom zmysle je súčasťou skládky aj predtým nahlásené torzo červenej Hondy https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/59174/torzo-cervenej-hondy-vrakovisko-za-stanicou - spomínané pneumatiky ho obkolesujú ako múr. * Ako posledné fotografie pripájam zábery z môjho predošlého podnetu (vrak Hondy) na lepšiu identifikáciu miesta.

01. november 2018

Jerome

a Nové Mesto /p.Kusý/ nemajú inšpektorov verejného poriadku? Nechodia do terénu??
26. august 2019

NaTrnavke

stale neriesene, pribudaju dalsie odpadky
20. september 2019

Lukáš Bartošovič

tak tak, skladka sa nam akosi rozrastla, v podstate tam uz len staci zapichnut do zeme tabulu "MČ Nové Mesto - verejné smetisko"
ale aspon tento hnusny vrak zmizol https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/59174/torzo-cervenej-hondy-vrakovisko-za-stanicou
21. september 2019

Jerome

otras!!!
27. jún 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, skladka bola konecne odstranena a predmetna parcela je podla moznosti vycistena
teraz uz to na mieste "cinu" vyzera pomerne civilizovane
snad aktualny stav vydrzi co najdlhsie a nebude potrebne zakladat nove podnety, resp. otvarat tie stare
dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.