Zanedbané Mitsubishi Pajero bez TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
🌳 28. októbra 2018

Na Potočnej oproti domom 26/B je odstavené zjavne nepoužívané Mitsubishi Pajero, bez platnej TK/EK, s vyfučanými kolesami.

https://www.stkonline.sk/spz/TT214FO

Keďže tadeto premáva MHD, patrí to zrejme pod Magistrát.

02. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené vozidlo je umiestnené na ceste v správe Hlavného mesta SR Bratislavy. Riešenie uvedeného vozidla je v zmysle Štatútu hl. mesta Slovenskej republiky Bratislavy, Čl. 43 ods. 5 písm. t) v kompetencii Hl. mesta SR – Bratislavy.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
23. december 2018

Ján

Už parkuje hore pod lesom
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Na vozidlo bola dňa 4.1.2019 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. marec 2019

Martin Uváček

Vozidlo Mitsubishi sa tam už nenachádza. Podnet vyriešený.
20. august 2019

Martin

Priam neuveriteľné, ale táto rachotina zaparkovala na vyťaženom parkovisku na Žarnovickej :O. Rovno idem pridať nový podnet
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento podnet by sme mohli považovať za vyriešený vzhľadom k lokalite, kde sa už auto nenachádza. Ak sa zmenila lokalita navrhujeme podnet zaslať ako nový.

Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.