Neporiadok na Obchodnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Martin 28. októbra 2018

V kríkoch za zastávkou električiek na Obchodnej ulici je neporiadok a múr pod zeleňou je počmáraný.

31. október 2018

Jerome

FUJ!
25. november 2018

Martin

Smetisko sa zväčšuje.
25. november 2018

Jerome

Clovek ma chut napisat typicky slovenske :(:(
26. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

zodpovednosť za tento podnet bola na základe informácií samosprávy presunutá na Crowne Plaza hotel. Ten sme opätovne vyzvali k reakcii na tento podnet.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
01. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako už mnohokrát v minulosti sme grafity a neporiadok odstránili, ale zrejme len do ďalšieho „nájazdu“ neprispôsobivých občanov, ktorým nezáleží ani na poriadku v meste, ani na jeho vzhľade, a to bez ohľadu na to, na akom pozemku sa nachádzajú.
Ak niekto pozná riešenie na to, aby sa už takéto správanie ľudí neopakovalo, budeme radi.

Crowne Plaza
01. december 2018

Jerome

Dakujeme za upratanie, pridajte foto. Co sa tyka tých vagabundov, ktorí robia neporiadok, treba volať MsP. Snáď dať nejaké estetické tabuľky, zákaz odhadzovať odpad /ak vedia čítať :)/, inšpektor verejného poriadku zo Starého Mesta by mal byť aktívny...hm, posledná rada, aby občas niekto z hosp.správy hotela skontroloval okolie a upozorňoval...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania