Dobudovanie chodníka v pôvodnej šírke Jantárová cesta

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
meno
Obyvateľ Dúbravky 30. októbra 2018

Dobrý deň neviem kde spravili soudruzi chybu ale pri budovaní tohto chodníka na jantárovej ceste v Petržalke ako nadchodu vznikol kolízny bod kde sa zbytočne zúžil chodník a ľudia musia chodiť po tráve. Roxory stále trčia ešte z betónu z pôvodného plánu. Bolo by veľmi fajn keby sa to prerobili na pôvodnú širku lebo keď príde aj nejaký cyklista z tejto strany tak musí ísť tadeto lebo nemá ako preletieť cestu na druhú stranu k cyklotrase. Je to otras takéto sfušované veci.

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

príslušný vecný útvar hlavného mesta preveril Váš podnet. Predmetná plocha nie je v správe hlavného mesta. Hlavné mesto SR Bratislava, ako každá samospráva na Slovensku, môže vykonávať správu a údržbu len majetku, ktorý vlastní, alebo jej bol zverený do správy. Váš podnet je potrebný adresovať Miestnemu úradu mestskej časti, resp. správcovi/investorovi nehnuteľnosti.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. máj 2020

Martin Uváček

Podnet stále neriešený a bez zodpovedajúcej odozvy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania