Neporiadok v okolí stavby Elevens

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Dobry den, prosim vyzvat stavebnika Elevens, aby si upratal okolie svojej stavby. Dakujeme

05. november 2018

Andrej

takto sa skvalitnuje zivot v nasej mestskej casti...dalsou vystavbou...kde nie je cesta, kde sa ide zrutit prijazd...to ze tam niekto vlastni pozemok znamena, ze znici zivot ludom v okoli? ako prispeje developer k rozvoju a skvalitneniu nasej mestksej caste? co nam prinesie vystavba ich projektu? potom budu novy obyvatelia skuvinat, ze ich rusia vlaky...ze im tecie rieka po ceste, ze nie je kde jazdit a parkovat, ze nemozu umiestnit svoje deti v skolkach a atd...
05. november 2018

Andrej

ale platit budeme vsetci, aby sa tu mohli za kazdu cenu nasukat novi priselci...aby rychlo zarobil niekto dokkym to tu kupuju...
12. november 2018

Etela

Byvam roky v Ba a priam nove mesto,s detmi sme tam chodievali na prechadzky a teraz co tam stavaju,tu bekarnu.. je hrozne a o premavke ked sa tam nastahuju ludia. to bude hroza...
29. november 2018

Elena

Zasadime stromceky a prihnojome stavebnym odpadom?
29. november 2018

Elena

Este jedna foto
21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Stavebník bol vyzvaný k náprave. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku vlastník stavby bol vyzvaný k uskutočneniu nápravy a vyčisteniu okolia stavby. Situácia bola vyriešená ihneď po doručení písomného podnetu.

Kancelária starostu
08. február 2019

Elena

Situacia vobec nie je vyriesena, nic sa nezmenilo. Bordel je tam stale. Prosim preposlat este raz samosprave, nech sa tam idu pozriet!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania