Nové parkovacie miesto - Furdekova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Martin 30. októbra 2018

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by bolo možné zriadiť jedno alebo aj dve parkovacie miesta pri múre kotolne z jej zadnej strany ako je ihrisko pri Furdekovej 8. Je tam dostatočne veľký priestor aj pre zaparkovanie dodávky, pričom medzi kotolňou a ihriskom je približne 5,5 metra priestoru a na dĺžku je pri stene kotolne vyše 12 metrov. Prikladám aj satelitnú fotografiu, ktorá ukazuje, že aj tak tam autá parkujú, avšak nelegálne, keďže sa jedná o obytnú zónu.
Ďakujem.

03. november 2018

Zdeno

Kotolňa má komín. To nie je kotolňa.
05. november 2018

Martin

Zdeno: To je uplne irelevantne. Tak je to vymennikova stanica a co ma byt? Ma to nejaky vplyv na ten podnet? Ved vsetci vidia o ake miesto ide. Mate asi moc volneho casu, ked si mozte dovolit vypisovat taketo komentare od veci.
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Zriaďovať parkovacie miesta pred vstupom na detské ihrisko nie je možné. V tomto prípade by mala byť na prvom mieste bezpečnosť obyvateľov, hlavne detí a nie budovanie parkovacích miest za každú cenu.


Oddelenie územného rozvoja a dopravy miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka.
04. marec 2019

Martin

Chapem, to je rozumne dat na prve miesto bezpecnost nielen deti ale obyvatelov ako takych. Na druhej strane je to miesto sucast obytnej zony a na druhej strane tej budovy je vybudovanych mnoho parkovacich miest a chodim tadial ovela viacej deti nez tu na ihrisko a navyse tam aj tak chodia parkovat dodavky z firmy, ktora ma pobocku vo vedlajsom dome, takze osobne v tom nevidim vacsie ohrozenie nez bolo doteraz.
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe stanoviska považujeme tento podnet za uzavretý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania