Odlomená značka na zjazde z diaľnice

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jana 30. októbra 2018

Na zjazde z D2/D1 smer Lúky je už pár dní odlomená dopr. značka upozorňujúca na začiatok obojsmernej premávky. Značka je zlomená a leží na chodníku, treba ju upevniť naspäť. Prosím urýchlene opraviť, kým tam nedôjde k čelnej zrážke, keď si niekto nevšimne, že už ide v protismere.

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania