Nefunkčný novinový stánok na Červenom kríži

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Lenka, 31. októbra 2018

Chcela by som sa opytat, ci by sa nedalo odstranit nefunkcny a nevzhladny novinovy stanok pred hotelom Albrecht na Cervenom krizi. Stanok je uz niekolko rokov nefunkcny a zbytocne tak blokuje chodnik, ktorym denno denne chodi mnozstvo deti do skoly a skolky. Dakujem.

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2018

Erik Schweighofer

Odporucam tam posadit "spravcu parkoviska", kedze cely Cerveny kriz uz je jedno 2-3 radove velke parkovisko a pri vyjazde z Myjavskej je rozhlad dost biedny a vyjazd nebezpecny a naslepo :(
09. november 2018

Andrej

hlavne ,ze sa stale ludia tlacia do kupy novych aut...vsade reklama na auta...geneticky modifikovana soja sa sem dovaza z USA kvoli udrzaniu businessu s autami...
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

k uvedenému podnetu si dovoľujeme uviesť nasledovné:

Na základe podkladov predložených Sekciou správy nehnuteľností, podala Sekcia právnych činností v mesiaci 06/2018 na príslušný súd žalobu na vypratanie nehnuteľnosti a to pozemku registra „E“ parc. č. 2509/1, ktorý je vo vlastníctve Hlavného mesta SR Bratislavy a to v časti, na ktorej sa nachádza predajný stánok.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. november 2018

Lenka Palčáková

Dobry den,

dakujem za odpoved. Kedze sa to riesi sudnou cestou, dobre tomu chapem, ze to moze trvat aj roky, kym sud rozhodne o vypratani? :(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania