Čierna skládka?

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: jan, 02. novembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Obrovská kopa odpadu z Martinského cintorína na susediacej komunikácii - povolí niekto takúto skládku mimo cintorín?

03. november 2018

Jerome

toto je zlý sen /ako z nejakej rozvojovej krajiny/
08. november 2018

Odpoveď samosprávy

K uvedenému podnetu si Vám dovoľujeme poskytnúť nasledovné stanovisko:

Na Martinskom cintoríne je umiestnených 11 kontajnerov s objemom 9 m³. Cintorínsky odpad z týchto malých kontajnerov sa počas exponovaného dušičkového obdobia, každý deň v skorých ranných hodinách, vyváža na predmetné parkovisko pri cintoríne. Na tomto mieste je preložený hydraulickou rukou a nákladného vozidla a bagrom do veľkokapacitného kontajnera, odkiaľ je prevezený priamo do spaľovne. Dňa 2.11.2018 muselo byť nákladné vozidlo, ktoré malo naplánovaný odvoz odpadu z Martinského cintorína, kvôli poruche odstavené a nahradené iným náhradným vozidlom. Bohužiaľ vznikol cca 3 hodinový prestoj, kedy nemohol byť odpad ihneď odvezený.

Organizácia MARIANUM zabezpečila kompletný odvoz cintorínskeho odpadu z parkoviska ešte v ten istý deň, 2.11.2018 v dopoludňajších hodinách.

Za vzniknuté nepríjemnosti si dovoľujeme vyjadriť ospravedlnenie všetkým okoloidúcim občanom.

S úctou,

Ing. Radoslav Vavruš
riaditeľ organizácie
MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy
08. november 2018

Jerome

pridajte fotku vyčisteného priestoru
09. november 2018

Andrej

aj mna ta skladka prekvapila ale hned zmizla, tak bolo jasne, ze sa jedna o cistenie cintoru pred dusickovymi navstevami...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.