Diery v chodníku Timravina

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. septembra 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Diery v chodniku na ulici Timravina.

01. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy. Ulica Timravina je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a magistrát ako správca sa stará aj o ich technický stav. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom hlavného mesta s požiadavkou o nápravu.

S pozdravom,


Alexandra Obuchová
hovorkyňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6289
Fax.: +421 2 52920003
E-mail: alexandra.obuchova@staremesto.sk
www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania