Špina na Špitálskej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. septembra 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chcem poziadat o vycistenie Spitalskej ulice popri. el. zastavke Marianska v smere von z mesta je tam milion spakov a plastove flase.

29. september 2013

Peter

na zastavke spaky? vsak na zastavke sa predsa nemôže fajcit?! zobudte sa pani policajti na zemi vam lezi tolko eur za pokuty a vy nieste schopni ich vyzbierať. represia na fajciarov nic ine nepomoze tolko spakov co je po celom meste. hnus a hanba
30. september 2013

Miro

Bolo to vycistene.
01. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie životného prostredia, vereného poriadku a čistoty. Komunikácie na Špitálskej ulici sú v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy a magistrát ako správca sa stará aj čistotu tejto komunikácie. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom hlavného mesta so žiadosťou o nápravu.

S pozdravom,


Alexandra Obuchová
hovorkyňa

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6289
Fax.: +421 2 52920003
Mobil: +421 902 051 743
E-mail: [email protected]
www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk





15. november 2013

Jan

Opat je tam spina.Takze nateraz nerieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania