Dlhodobo odstavený Opel Corsa bez platnej TK/EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
dobrý_sused 03. novembra 2018

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavého Oplu Corsa bez platnej TK/EK z parkoviska na Solivarskej ul.
Ďakujem

05. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK a TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
17. február 2019

Lukáš Bartošovič

s okresnym uradom za kormidlom to bude trvat dlho-predlho, ved ho este ani len nevyradili z evidencie motorovych vozidiel https://www.stkonline.sk/spz/BA180KU
mozno by nebolo na skodu oslovit aj Magistrat hlavneho mesta, kedze podla tejto mapy je ulica v ich sprave http://tinyurl.com/y2obx9g3
14. apríl 2019

Lukáš Bartošovič

Magistrat drieme, prisla nan jarna unava
13. júl 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo je stale pritomne na predmetnom mieste
zrejme bolo na jesen roku 2018 opustene nahle, kedze sa pod celnym sklom nachadzaju dve zemle/kajzerky (a ako vieme, toto pecivo nevydrzi dlho cerstve)
15. september 2019

Lukáš Bartošovič

reakcia samospravy, nic? vyzva na odstranenie vozidla, tiez nic? tak cakajme...
31. október 2019

Lukáš Bartošovič

https://www.overeniestk.sk/overenie-km
OPEL, 1996
ŠPZ: BA180KU
VIN: W0L000078T4353844
EMISNÁ KONTROLA VYKONANÁ: 12.7.2016
DÁTUM NÁSLEDNEJ KONTROLY: 11.7.2018
Meškáte s kontrolou 479 dní
+ https://www.seka.sk/ov/1113050A00BD6E1F111936
01. november 2019

Lukáš Bartošovič

vozidlo bolo mierne posunute v ramci ulice, priblizne na uroven Solivarskej 21 (vid prilozena fotografia)
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v prípade, že uvedené vozidlo má platné EČV, ale je bez platnej EK alebo TK bude postúpené na príslušný Okresný úrad - odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie, nakoľko riešenie takýchto vozidiel je v jeho kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
07. november 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
07. december 2019

Lukáš Bartošovič

Okresny urad = najpomalsi clanok celej autovrakovej retaze
mimochodom, cerveny Opel sa vratil na svoje povodne miesto, posobi dojmom "som na odchode", no sa tak skoro neudeje (a hlavne nie dobrovolne)
08. jún 2020

dobrý_sused

Oďťahovka nechodí, stále nechodí... čo je s ňou?
25. jún 2020

Lukáš Bartošovič

povedal by som, ze odtahuju najprv tie naliehavejsie pripady (to jest - vozidla v zlom technickom stave a/alebo priamo poskodzujuce zivotne prostredie)
respektive je "zlozka" s tymto vozidlom prekladana z jednej strany stola na druhu (v priestoroch OU BA)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania