Odpočívajúci Opel Vectra - Za Stanicou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 05. novembra 2018

Čím ďalej idete po ulici 'Za stanicou', tým viac vrakov nájdete. Úplne na konci je ich vskutku mnoho, je tam však i nemálo ľudí z okraja spoločnosti. Dlhšie okukovanie a fotografovanie sa neodporúča. Predmetným vozidlom je pomerne zachovaný, ale tiež zašpinený Opel Vectra vo svetlej striebornej metalíze. Vozidlo je asi pojazdné, no za pneumatiky nedám ruku do ohňa. Inak je relatívne v poriadku, skoro žiadna hrdza alebo poškodenie a ani chýbajúce diely. Opel sa usadil v burine a smetiach, ťažko teda overiť tečúce prevádzkové kvapaliny. Inštalovanú má len zadnú tabuľku EČV (predná je pod čelným sklom). Platnosť kontrol TK a EK vypršala 17/11/17. Ani zmluva PZP nie je platná (Komunálna, 6815339678, 30/06/14 - 01/05/15). Ďalšie údaje: KK-642BM, VIN W0L0ZCF6931055208, r.v 2003, EK SKIi 336 590.

10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie verejného poriadku.
Vozidlo bolo nahlásené na OÚ odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
27. jún 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, zrejme bolo nahlasenie vozidla prospesne, kedze sa uz na predmetnom mieste nenachadza
jeho miesto zaujali ine ojazdeniny a vraky, ak sa niekomu chce, moze ich po preskumani pridat sem na "odkaz"
dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania