Nebezp. odpad pri stojisku kontajnerov - kyselinové akumulátory

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Miloš, 06. novembra 2018

Dobrý deň,
pri stojisku kontajnerov sa včera objavili kyselinové akumulátory, vyzerajú ako akumulátory bežne používané pri núdzovom osvetlení schodísk v obytných domoch. Možno v niektorom vchode rekonštruovali núdzové osvetlenie resp. miestnosť s takýmito akumulátormi. Je to v každom prípade nebezpečný odpad a neviem radšej som to neskúmal či v nich nie je elektrolyt. Bežne tam behajú deti aby neprišlo k náhodnému poleptaniu.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Ihneď sme tam poslali pracovníkov, aby zabezpečili akumulátory ale už tam neboli.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.