Opustený Renault Clio bez špz

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Peter War 06. novembra 2018

Na Novohorskej ul.v Rači je odparkovany Renault Clio bez spz.vozidlo stoji bez pohybu uz viac ako mesiac,zbytocne zabera parkovacie miesto a ocividne o to vozidlo nikto nejavy zaujem.z dovodu nedostatku parkovacich miest v tej lokalite by bolo dobre to opustene vozidlo odstranit co najskor

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, ďalej budeme postupovať v súlade so zákonom č.759/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. december 2018

Peter War

Uz je to mesiac od nahlasenia tohto vraku a ziadna zmena,ten osarpany renault stale zbytocne zabera parkovacie miesto ktorych je ajtak malo.treba stym uz nieco robit
20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedené vozidlo malo ŠPZ za predným sklom. V prípade, že vozidlo má SPZ je povinnosťou orgánu št. správy v odpadovom hospodárstve ( v danom prípade MU – MČ Rača) prostredníctvom polície zistiť držiteľa vozidla .

Akonáhle nám polícia držiteľa vozidla oznámila, zaslali sme mu dňa 10.12.2018 výzvu a následne sme výzvu umiestnili na vozidlo. Lehota na odstránenie vozidla je 60 dní odo dňa kedy si držiteľ výzvu prevzal.

S pozdravom,

RNDr. Anna Jusková
vedúca Oddelenia životného prostredia MiÚ Rača
27. december 2018

Peter War

este vydrzat 2 mesiace a dufat ze ten vrak bude odstraneny
11. február 2019

Martin U

Renault Clio už bol z tohto miesta odstránený. Podnet sa môže označiť za vyriešený.
22. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

auto bolo odstránené.

S pozdravom

MÚ – Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania