Priechod pre chodcov Budatínska 63 (Petržalka)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Tomáš ., 08. novembra 2018

Dobrý deň, žiadam o namaľovanie vodorovného dopravného značenia priechodu pre chodcov na Budatínskej ulici.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený podnet rieši priechod na komunikácii II. triedy, ktorá patrí do priamej správy hlavného mesta. Podnet na hlavné mesto postúpime.
Za podnet ďakujeme.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania