Poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Daniel Dudinský 30. septembra 2013

Poškodená dlažba na Nám. Martina Benku, najmä na schodoch hrozí úraz

07. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverili inšpektori verejného poriadku. Nám. Martina Benku nie je v správe mestskej časti, ale Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý sa ako správca má starať aj o stavc schodov na tomto námestí. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom Magistrátu na vyriešenie a zabezpečenie nápravy.


Alexandra Obuchová
Hovorkyňa
Referát komunikácie s verejnosťou
Mestská časť Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6289
Fax.: +421 2 52920003
Mobil: +421 902 051 743
E-mail: alexandra.obuchova@staremesto.sk
www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

22. marec 2014

Daniel Dudinský

Hlavné (rozsiahle) schodíky boli opravené; na menšie priamo na námestí asi "neostali" peniaze???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania