Výkop na chodníku Hradská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Šurina 09. novembra 2018

Na Hradskej 50 je uz priblizne 2 tyzdne rozkopany chodnik, bez akehokolvek obmedzenia premavky. Chodci a najma mamicky s kocikmi su nutene vstupovat na vozovku v plnej premavke. Pri vykopoch pri tom pocas celej doby nevidiet ziadnu aktivitu.

22. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. november 2018

Martin Šurina

Dobry den,
dakujem, no vykop je medzitym odstraneny. Od nahlasenia podnetu ubehnu zajtra presne dva tyzdne, takze to za velmi efektivny sposob nahlasovania podnetov nepovazujem.

Kazdopadne, ak sa dostane podnet k samosprave je dobre sa zamysliet aspon nad tym, za akych podmienok sa povolenia na podobne vykopy udeluju. Pre buducnost.
Vyse troch tyzdnov museli matky s kocikmi aj malymi detmi vstupovat na cestu v plnej premavke, bez obmedzenia rychlosti a prechadzat po ceste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania