Opustene vozidlo Zátišie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Alexander Ballek 10. novembra 2018

Dlhodobo odstavený vrak. Vozidlo sa javí opustené.

13. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
14. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku, ktoré na miesto vykonalo kontrolu MV je EK platná do 23.11.2019 a TK platná do 22.11.2018.



Kancelária starostu
17. december 2018

Miroslav Rousek

Máme 17.12.2018. Takže by už nemal byť problém podať podnet na Okresný úrad Bratislava...
18. december 2018

Alexander Ballek

Majitela sme kontaktovali a auto preparkoval.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania