Prepadnutý poklop pred Čsl. parašutistov 7

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. novembra 2018

Pred uvedeným domom je výdatne prepadnutý poklop kanalizácie, čím na ceste/chodníku vznikol výtlk. Videl som, ako tu zakoplo dieťa, ďalšie spadlo z bicykla, ...

13. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
24. február 2019

Anonymný užívateľ

Kancelária starostu, haló. Stav je už kritický!
06. jún 2019

Anonymný užívateľ

Ani po pol roku od nahlásenia žiadny progres!
25. júl 2019

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa žiadne riešenie podnetu!
A je len otázkou času, kedy sa kanalizačný vpust preborí úplne!
28. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. september 2019

Martin U

Stále neriešené.
10. október 2019

Anonymný užívateľ

Ani po roku nič!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania