Poškodené zábradlie ul. Považanova 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Viliam 11. novembra 2018

Poškodené zábradlie na schodoch medzi bytovými domami Považanova 4 a 2

13. november 2018

Odpoveď samosprávy

Váš podnet zaradíme do plánu opráv na rok 2019. Tohto ročný rozpočet je už vyčerpaný.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
13. november 2018

Viliam

Zabradlie by som v takom pripade niekam odlozil aby ho nezobrali zberaci vzacnych kovov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania