Osvetlenie cyklochodníka pri ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
lucia 14. novembra 2018

Pekny vecer, teraz sa pri Bille na Namesti Hraniciarov urobil novy cyklochodnik. Je to vsetko super, ale krizuje sa so spodnou cestou od Gessayovej pri ramene. Dnes som isla okolo 5 vecer, uz tma. Cyklochodnik neosvetleny, a uz som sa isla pripajat na hlavnu cestu smerom k bille a vyletel z tej tmy cyklista, to ze bol neosvetleny je druha vec, a pokracoval dalej na chorvatske rameno. Naozaj v poslednej sekunde som stihla slapnut na brzdu. Nedalo by sa ten kusok cesty pred cestou osvetlit, aby clovek vedel, ze niekto po tom chodniku ide? Mala som v aute dieta a naozaj som zostala po tom rozstrasena, ze som toho pana skoro zrazila. Chcem predist tomu, aby tam niekto iny po tme nesposobil nestastie.

16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania