Maximálna rýchlosť

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Martina 14. novembra 2018

Dobrý deň,
Chcem sa opýtať, prečo je v obytnej zóne 20km/H osadene dočasne značenie povoľujúcu max.rychlost 40km/H, v problémovej zóne kde autá často jazdia 60-70km/h, v obytnej zóne bez poriadnych spomaľovačov a chodníka. Ďakujem.

15. november 2018

Eo

aby cestari mohli pracovat rychlejsie:D
19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
26. marec 2019

Alojz H.

Dobrý deň Martina,

ak tam teda autá bežne chodía tých 60-70 km/h ako píšete, prečo vás rozrušuje tá 40-ka? :O
21. november 2019

Odpoveď samosprávy

dobrý deň, podnet bol vyriešený.

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.