Nevhodné nastavenie semaforov v popoludňajšej špičke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Nevhodné nastavenie semaforov v popoludňajšej špičke na križ. Žitna - Hečkova. Autá v smere z mesta nelogicky stoja v zápche, namiesto aby plynule vychádzali. Vivat ekológia!

14. november 2018

Miroslav Kováč

To by sa zislo v celej BA nastavit :) ... A hlavne, aby to nastavoval niekto, kto ma aspon vodicak :)
14. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie magistrátu hlavného mesta, preto podnet posielame tam.

Ďakujeme

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
14. november 2018

Rasto

Nech rovno magistrát nastaví - predĺži aj odbočku na Peknú cestu. Popoludňajšia špička, smer z mesta.
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.