Odpadky okolo plného koša

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
František 15. novembra 2018

Preplnený kôš s odpadom v priestore jazera Veľký Draždiak.

23. november 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, náprava bola zabezpečená prostredníctvom Miestneho podniku VPS Petržalka.

Mestská časť BA-Petržalka
28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na mieste bola dňa 27. 11. 2018 konaná kontrolná ohliadka. V čase konania ohliadky boli odpadové koše v okolí Veľkého Dražiadku riadne udržiavané a vyprázdnené (fotodokumentácia).

Mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania