Zmazané vodorovné značenie na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 02. októbra 2013

Súčasný stav: Na zastávke električiek na Radlinského ulici je zmazané vodorovné dopravné značenie, ktoré je v danom mieste (tzv. zastávka viedenského typu) veľmi dôležité z hľadiska bezpečnosti cestujúcich.
Normálny stav: Obnoviť značenie.
Ďakujem

02. október 2013

Juliette

toto zastavka viedenskeho typu nie je, ked uz... ta sa len chysta, ci aj bude to je buducnost.
02. október 2013

Peter Oravec

Juliette, Vaša je pravda, ale na zmazanom značení to, dúfam, nič nemení.
:-)
21. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy miestneho úradu. Vyznačovanie týchto vodorovných dopravných značení patrí pod kompetenciu Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý sa ako správca stará aj obnovovanie týchto značení. Váš podnet sme preto preposlali kompetentným pracovníkom na Magistrát so žiadosťou o nápravu.

Alexandra Obuchová
Hovorkyňa
Referát komunikácie s verejnosťou
Mestská časť Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6289
Fax.: +421 2 52920003
Mobil: +421 902 051 743
E-mail: alexandra.obuchova@staremesto.sk
www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk
04. november 2013

Miro

Tento podnet je vyrieseny.Znacenie bolo namalovane.
04. november 2013

Peter Oravec

Miro,
súhlas, o chvíľu pripojím foto. Ďakujem.
04. november 2013

Chris Záruba

Skoda len, ze to iste nemohli sami od seba urobit aj na zastavke Florianske nam. v opacnom smere, ktora je odtial asi 300m. Ale to uz by sme asi chceli privela :)
04. november 2013

Chris Záruba

Tak beriem spat, teraz som siel cez Florianske a uz je to aj tam :)
04. november 2013

Peter Oravec

Áno, je to namaľované. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania