Rozbitá Dolnozemská v smere od Prístavného mosta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 19. novembra 2018

Stav povrchu Dolnozemskej - v úseku od Prístavného mosta po Gettingovu - je naozaj zúfalý. Hrboly a samé praskliny v asfalte. To, že tento úsek je ako-tak funkčný (a nadjazd stojí) je v tom, že tadiaľ nejazdia kamióny. Pán primátor, dokedy ešte budeme jazdiť po tomto tankodrome? :-(

21. november 2018

Andrej

zufale je to ,ze sa tam v kuse porusuju dopravne predpisy - staci vididet ako sa respektuje stredova plna ciara a retarder...nehovoriac o max rychlosti...
21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. november 2018

Anonymný užívateľ

Andrej, kde je tam stredová plná čiara?
26. november 2018

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou - Magistrát hlavného mesta SR Bratislava, nezabudnite na tom stredovom páse doplniť vertikálne stĺpiky a chodiť pravidelne kontrolovať jeho stav a funkčnosť!
28. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že oprava uvedeného úseku Dolnozemskej je navrhnutá do plánu opráv na rok 2019.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania