Rozkopaný chodník - Vajnory

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Obyvatelia Za mlynom sever/juh 17. novembra 2018

Na ulici Za mlynom, severna cast, je uz tyzden rozkopany chodnik. Jama je hlboka, hrozi, ze tam niekto padne. Pravdepodobne rozkopavku urobil vlastnik parcely 1808/260 pan Nquyen Quang, ktory stavia v tesnej blizkosti. Prosime o preverenie, ci je rozkopavka chodnika - verejneho priestranstva ohlasena, ci je uradom povolena, a do kedy ju pan Quang uvedie do povodneho stavu. Zaroven sa tu nachadza elektroskrina verejneho osvetlenia, snad nedojde k jej poskodeniu. Dakujeme.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Pán starosta požiadal stavebné oddelenie a mestskú políciu o jeho prešetrenie a riešenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom


Mária Horváthová
sekretariát starostu
Mestská časť Bratislava – Vajnory
22. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet ktorý ste nám ako obyvatelia ulice Za mlynom poslali. Podnet sme nechali preveriť okrskármi Mestskej polície. Tí rozkopávku zdokumentovali a bude sa to riešiť v priestupkovom konaní. Na otázku či bola podaná žiadosť o povolenie na výkopové práce je kladná odpoveď. Bola zaregistrovaná pod identifikačným číslom C-KN č. 1808/260.



Mgr. Igor Kňazovický
sekretariát MU Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania