Nefungujuce verejne osvetlenie Varsavska

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Ivana Allen Sipkova 18. novembra 2018

Na varsavskej v ba nove mesto nefunguje osvetlenie v casti od kukucinovej. Je tam robotnicka ubytovna a krcma a po tme sa tadial ludia boji chodit. Prosim o opravu verejneho osvetlenia.

Dakujem.

Ivana

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania