Vrak

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

prosim odstranit vrak na parkovisku pri vozovni krasnany, dakujem

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, pracovník MÚ – Rača uskutočnil dňa 19.11.2018 obhliadku uvedeného vozidla. Odstránenie vozidla zabezpečíme postupom podľa zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

šetrením v evidencii nehnuteľností sme zistili, že uvedené vozidlo je umiestnené na parcele, ktorá patrí Hlavnému mestu Bratislava. Riešenie uvedeného vozidla je v zmysle Štatútu hl. Mesta čl 43 ods. 5 písm. t) v kompetencii Hl. mesta SR – Bratislavy.
Podnet im preto preposielame.

S pozdravom,

RNDr. Anna Jusková
vedúca Oddelenia životného prostredia MiÚ Rača
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Na vozidlo bola dňa 4.1.2019 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. február 2019

🌳

Peugeot už má rozbité predné aj zadné sklo. Snáď z neho niečo ostane, kým uplynie tých 60 dní (plus určite ďalšie dni až týždne, kým reálne dôjde k odťahu).
01. marec 2019

🌳

Dnes Peugeot zmizol. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania