Nefunkčné verejné osvetlenie na terase bytového domu

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Na terase bytoveho domu Jasovska pri vchodoch 8 a 10 nefunguju 2 lampy verejneho osvetlenia

12. december 2018

Martin z Jasovskej

pán Radovan, to treba sem nahlásiť:

http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php

ja už som to hlásil 2X

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania