Zavadzajúce nabúrane vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Taktio toto vozidlo zavadza tezne pred krizovatkou uz 7 den. Poziadajte majitela o napravu.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sa nachádza na komunikácii v správe Magistrátu, Hl. mesta SR, preto aj jeho umiestnenie na určené parkovisko je v kompetencii Magistrátu hl. mesta.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
19. november 2018

Martin U

toto už nikam samé neodíde
19. november 2018

Ján

Auto navyse stoji v protismere, takze este by sa zisla aj pokuticka od policajtov.
04. december 2018

Portos

Pekná hamba mesta.
05. december 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia
podnet bol opätovne preposlaný na Magistrát hl. mesta Bratislava a Mestskú políciu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
05. december 2018

Portos

Dakujem
19. december 2018

Portos

Do kedyto nikto nebude riesit?? Kazdy den aby som ho obchadzal.
19. december 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia
podnet bol poslaný na Odbor dopravnej polície Prezídia Policajného zboru v Bratislave.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
19. december 2018

Odkaz pre starostu

Vaša správa bola odoslaná. Adresát: Odbor dopravnej polície Prezídia Policajného zboru v Bratislave

Text: Vážené Dámy a Páni,

obriaciame sa na Vás v súvislosti s podnetom, ktorý sme obdržali na náš portál. Podnet sme preposielali na viaceré inštitúcie ako sú mietny úrad v Rači, Magistrát hlavného mesta Bratislava, mestskú políciu okres Bratislava III, žiaľ ani jedna podnet neriešila.

Detaily nájedete na nalsedovnom odkaze:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/60333/zavadzajuce-naburane-vozidlo

Radi by sme Vás poprosili o Vaše stanovisko.

Ďakujeme Vám za spoluprácu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 4.1.2019 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2019

Portos

Aspn niečo sa rieši.
11. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odboru dopravnej polície Prezídia Policajného zboru bolo doručené Vaše podanie týkajúce sa vozidiel tvoriacich prekážku v cestnej premávke.

Po oboznámení sa s obsahom predmetného podania Vám odbor dopravnej polície Prezídia Policajného zboru v prílohe zasiela informáciu.


S pozdravom

odbor dopravnej polície
Prezídia Policajného zboru
Račianska 45, 812 72 Bratislava
18. január 2019

Martin U

Vozidlo zatiaľ na mieste. Niekto sa snažil manipulovať s predným odlomeným kolesom.
16. február 2019

Martin U

Vozidlo s odlomeným kolesom bolo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania