Hnijúce lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Kováčik 19. novembra 2018

Dobrý deň chcel by som požiadať o odhrabanie a odvoz už hnijúceho lístia na ulici Furdekova konkrétne zo zadnej časti (dvor) na Furdekovej 1 až 7. Ďakujem pekne

23. november 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol zaslaný na zabezpečenie na Miestny podnik VPS Petržalka.

MČ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania