Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Rozbitý chodník. Parkujú tam autá

07. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den, tento chodník patrí Finančnému riaditeľstvu SR. Nikdy nám ho neodovzdali. My na ňom nezabezpečujeme údržbu.

MČ Petržalka
07. december 2018

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na Finančnú správu s prosbou o vyjadrenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. február 2019

Martin U

Daniari zatiaľ kašlú na svoj majetok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania