Osvetlenie vo dvore Pribišova-Majerníkova

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Zaslal: Alena Vrúbelová, 22. novembra 2018

Dobrý deň, na Pribišovej a Majerníkovej ulici je nefunkčné a taktiež chýbajúce verejné osvetlenie už viac ako dva roky. Niektoré stĺpy verejného osvetlenia na Pribišovej ulici boli obnovené, ale doposiaľ /asi dva mesiace/ bez svietidiel. V tomto a prichádzajúcom ročnom období chodiť po tmavých chodníkoch je nepohodlné a nebezpečné. Preto Vás prosím o zabezpečenie nápravy v tejto oblasti intervenciou na spoločnosť Siemens, resp hlavné mesto Bratislava.
Ďakujem.
S pozdravom,
Vrúbelová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania