Neosvetlený prechod pre chodcov - Betliarska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Antoan 26. novembra 2018

Neosvetlený priechod pre chodcov na veľkej križovatke. Je tu vo večerných hodinách tma a prechod cez tento tmavý priechod je nebezpečný .Osvetlenie komunikácie je slabé a nepostačujúce . Takisto vodiči majú problém vidieť chodcov nakoľko sú často oblečený v tmavých odevoch.

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. september 2019

Antoan

Je to už 10 mesiacov a odpovedi som sa stále nedočkal. Čakám na informácie a stále nič ! Medzičasom sa na križovatke vo večerných hodinách stalo pár dopravných kolízií auto s autom a autá z chodcami. Križovatka je tmavá , svetlá slabé svietiace dožlta . Toto osvetlenie spôsobuje šero.
Na iných priechodoch v BA už boli namontované na stĺpoch pouličného osvetlenia prídavné svetlá , ktoré sa zapínajú s pouličným osvetlením súčasne. Sú napojené na vedenie pouličného osvetlenia.
Dúfam , že sa tento problém čoskoro vyrieši pokiaľ sa nestane tragédia . Je to otázka chvíle namontovať po jednom diódovom úspornom svetle s každej strany. Videl som tú montáž inde a trvala cca 1 hod.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.