Poškodené zábradlie na Bárdošovej ulici.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Ján Šedivý, 26. novembra 2018

Po asfaltovaní chodníka, po rozkopávke plynu, ostalo poškodené zábradlie na Bárdošovej ulici v úrovni bytového domu Bárdošova 12.

Na celej dĺžke Bárdošovej ulice je zábradlie kryvé, pozvárané, síce namalované ale aj tak hrzdavé. Očakával som, že keď plynárne rozkopali koplet chodník a zničili zábradlie tak ho aj adekvátne vymenia a nielen ledabolo pozvárajú.

A pozvárali to takto ...

29. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Poškodené zábradlie je opravené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania