Kosenie a orezanie stromov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Natka 26. novembra 2018

Trojuholnik medzi Halkovou 1 a pesim sikmym chodnikom.
Tieto stormy je potrebne orezat, padaju suche konare. Nejake popadali v silnom vetre a lezia tu niekolko mesiaccov. Cely rok je tento trojuholnik oproti slimaku, vedla telekom budovy neskoseny. Prosim o poriadnu udrzbu travnika aj stromov. Dakujem

28. november 2018

František

Príde silnejší vánok a halúzky odfúka. A ten operátor pridá 10MB skoro zadarmo, k tomu
08. december 2018

František

Stromy v Ba. Odborníčka na túto problematiku je Lucia http://www.luciastasselova.sk. Druhá vice primátorka.
Takže smola, Už kope inde, za iný groš. Vivat Slovensko
21. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania magistrát zabezpečuje správu a údržbu zelene. Podnet bol preposlaný na vybavenie.

Kancelária starostu
02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že plocha je zaradená do plánu údržby.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania