Upchatý kanalizačný vpust Palisády - Kozia

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Vladimír 26. novembra 2018

Žiadam o vyčistenie upchatého kanalizačného vpustu na križovatke Palisády - Kozia priamo na priechode pre chodcov - pri silnejšom daždi sa tvorí kaluž obmedzujúca pohyb chodcov. Ďakujem!

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. apríl 2019

Martin Uváček

Kanál už bol vyčistený. Mal by teda odtekať.
05. máj 2019

Vladimír

Kanál za sucha možno vyzerá byť priechodný, ale počas silnejšieho alebo dlhotrvajúceho dažďa sa postupne celý naplní vodou (foto z dneška) a neodteká presne tak ako na začiatku, takže je zjavné, že nič vyčistené nebolo. Vecne príslušný útvar magistrátu teda očividne ešte hibernuje, keď nedokázal vyriešiť takúto banalitu za viac ako pol roka od nahlásenia a ten kanál neodteká (ako napokon plno ďalších po celom meste) ešte omnoho dlhšie.
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania