Semafor pre chodcov na Devínskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Martin.K, 27. novembra 2018

Dobrý deň,
bolo by vhodné nastaviť časovač na spustenie zelenej na semafore pre chodcov na vyobrazenej svetelnej signalizácii, nakoľko doba, ktorú musí chodec čakať, je naozaj dlhá a pritom autá, ktoré vychádzajú z Devínskej cesty na Botanickú ulicu, aj tak stoja v pripájacom pruhu.
Ďakujem.

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania