Poškodená cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Bratislavčan 1 28. novembra 2018

Poškodená cesta na začiatku Tupého ul.. Daný úsek bol už raz opravený avšak problém vznikol opäť, keďže toto je jediná prístupová cesta pre všetky nákladné autá, ktoré chodia – resp. chodili na stavbu novostavieb, ktoré vnikli neďaleko depa. Celá ťažká technika a nákladné autá zničili tento kúsok cesty, ktorý je nutné bezodkladne opraviť a aj apelovať na vlastníka komunikácie aby tak učinil. Problém nie je iba v poškodenej ceste, ale má závažnejší charakter, lebo sa tu nachádza kanalizácia, ktorá bola pravdepodobne tiež poškodená a spôsobuje to rodinným domom v okolí problémy celkovo hlavne keď prší, sneží, roztápa sa sneh, a pri posledných veľkých dažďoch tu bola dokonca havarijná služba. Správcovia i vodárne o probléme vedia, úsek treba opraviť. Fakty si môžete jednoducho overiť. Ďakujem

29. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
03. december 2018

Andrej

Starosta Kusy, a teraz z verejnych penazi ideme platit za to, co znicili developeri, ktorym ste nijak nezabranili nechutne zastavat a zdevastovat tuto cast mesta?
03. december 2018

Andrej

nech to opravia novy pristahovalci, nech zaplatia za ten luxus co ste im darovali aj novu cestu, novy most ponad zeleznicu, novu skolku atd. lebo tie veci tu chybaju
04. december 2018

Mgr. Bronislava M.

06. máj 2019

Martin U

Stále bez opravy. Niečo už bolo označené ale po voľbách sú priority inde.
07. máj 2019

Bratislavčan 1

Dobrý deň. Podnet sme zverejnili 28. novembra 2018, dnes, dňa 7.mája 2019 ostáva táto situácia stále neriešená, pritom v danom časovom slede mal byť už podnet dávno vyriešený s vlastníkom komunikácie, v našom prípade mal byť podnet dávno, ešte v roku 2018 postúpený železniciam a MČ mala konať. Je všeobecne známe, že cestu poškodil nadmerný prejazd nákladných áut s celou ťažkou technikou (výstavba tzv. "novej" časti Tupého ulice), pre ktoré daná komunikácia bola jediná prístupová cesta (nadjazd nad koľajnicami na Kyjevskej ul. je iba do 3.5 t) za posledné roky. Pripomíname, problém nie je iba v obrovskej diere (viď foto), ale problém má závažnejší charakter, a fakty, si môžete jednoducho overiť. Úsek treba OPRAVIŤ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania