Zabudnutá toaletná búdka na Starých gruntoch

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Jaroslav, 29. novembra 2018

Počas opravy vozovky na ulici Staré grunty bola pridaná toaletná búdka pre pracovníkov cestnej komunikácie. Kedže už oprava vozovky skončila, bolo by dobré toaletnú búdku odstrániť. Toaletná búdka sa nachádza v blízkosti zastávky metskej hromadnej dopravy (Na Sitine). Toaletná búdka taktiež zhoršuje vyhlaď na cestu z križovatky.

30. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania