Nefungujuce osvetlenie - Vlcie hrdlo PAPAVER

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Peter, 07. októbra 2013

Dobry den,

v udenej lokalite, pred nasim bytovym domom, je asi 5-6 poulicnych lamp, z ktorej zial ani jedna nesvieti.
Ked prichadzame domov po zotmeni, tak clovek takmer nic nevidi a je to taktiez neprijemne kracat v uplnej tme.
Mohli by ste prosim nechat osvetlenie opravit?
Dakujem

s pozdravom

Obyvatelia z PAPAVER-u

17. október 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zariadenie osvetlenia v uvedenej lokalite nie je zaradené v sieti verejného osvetlenia a nie je v našej správe ani v majetku. Hlavné mesto, ako každá samospráva, môže vykonávať činnosť len na tom majetku, ktorý má v správe alebo mu bol zverený.

Bude vhodné obrátiť sa na majiteľa objektu, s ktorým osvetlenie a chodník súvisia.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.