Diera v chodníku na Púpavovej 24/A

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve

Zaslal: ves karlova, 30. novembra 2018

Dobry den,
dakujeme za postupne opravovanie chodnikov v okoli. Mohli by ste opravit aj dieru na obrazku ?

Dakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania