Výtlk na chodníku na Púpavovej 22

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
ves karlova 30. novembra 2018

Dobry den,
dakujeme za postupne opravovanie chodnikov v okoli. Mohli by ste opravit aj dieru na obrazku?

Dakujeme!

07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu výtlku na chodníku budeme realizovať po zimnom období.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravy a ŽP
Kedy? 2. štvrťrok 2019

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania