Nepojazdné vozidlo na Kolibe

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
Peter 01. decembra 2018

Na "Štróhitni" sa na parkovisku nachádza auto bez EČV a platnej EK & STK. Červený Renault Thalia. Viď. fotografie.

05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku nepojazdné vozidlo na Kolibe riešia ML v spolupráci
s MsP. Podnet je presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
19. december 2018

Odpoveď samosprávy

Bolo to nahlásené mestskej polícii, telefonicky potvrdili, že to vyriešia

Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania